Bu ayin ikonu ………..

Bu ayin ikonu ………..
December 27, 2016 Ferhat
In Uncategorized

Tarz olmak için uğraşmayan kişi tarz olandır, Amerika’lıların deyimiyle “be you”kendin ol!

Artık bir tarz’ın birine geçmesi hastag’ler sayesinde saniyelere inmiş durumda, gelin görün ki en korkunç hata herkeste gördüğünü beğenip, kendine uyarlamasıdır biz erkeklerin yaptığı.
Bunu yapmayın lütfen, olmuyor, çok denendi ve hata kodu verdi,bunları siz de çok örneklemişsinizdir, kısa paçanın proporsiyonlara göre giyilmesi gerektiğini, yelekli Takım Elbiselerin seçildiği vücutların yine belli bir ölçülerde olması gerektiğini işin ehilleri defalarca aktarmıştır ve inanın da öyledir.
Bir önceki akşam izlediğimiz dizi jönlerinin giydiği kombinleri yapmaya çalışmak sizi hatadan başka hiç bir sonuca götürmüyor maalesef.Erkek modasında kararlı olmak, kendini iyi hissetmek (gerçekten iyi hissetmek,sadece çevrenize “ben rahat hissediyorum demek değil” ) vücut ölçü ve ten rengine uygun seçim yapmak size klavuz olur.
Dediğimiz üzere erkek modasında doğruyu bulmak, aslında bayanlara oranla daha zordur, çünkü bayanlar bir şekilde taşıdığı ürünü naif hale getirerek o kapıdan sıyrılırlar ancak biz erkekler, hiç o kadar şansımız yok!
Bunu en iyi yapan ve layıkıyla her giydiğini taşıyan Ümit BENAN’I sizlere sunmak istedik bu ay siz HadiGiydir takip ederlere.
Dünyanın en güçlü erkek sokak moda defilesi olan Pitti Uomo’da “who’s on next “ ödülünü alarak gelecek vaadeden tasarımcı ödülünü alalı 7 yıl oldu.Almanya doğumlu Ümit BENAN Italya ve New York ‘da ciddi tasarım devleriyle birlikte aynı ekipte çalıştıktan sonra kendi markasını kurmakta gecikmemiştir.Bu yazıda ilgilendiğimiz kısım bu dip notlar değil, tüm bunları yapmış bir kişi olarak fazlasıyla iyi ve kendine özgü giyim tarzıdır.
Kabul edin ki her moda tasarımcısı alışılagelmişin dışında kendine özgü bir tarz izleyerek fazlasıyla farklı giyinmektedirler ancak Ümit BENAN bu kümenin dışında kalarak ne giyse kendine fazlasıyla yakıştırmayı bilen biri.
Bir kaç fotosuyla sizleri yanlız bırakıyoruz.

#modasizleolsun

HadiGiydir Team!

Yorumlar (0)

Yorum ya da Soru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*