Jean dediğiniz herkeste olmamalı

Jean dediğiniz herkeste olmamalı
March 15, 2017 Ferhat
In Uncategorized

Kısa süreliğine unutun bildiğiniz Jean markalarını, DSQ2, Balmain,YSL vb. evet bunlar birer dünya devi,evet katılıyorum kendi alanlarında ciddi alanlara sahipler.

Ancak itiraf edin ki bazen farklılık arıyorsunuz ve bilindik markalar bu konuda taviz vermiyor.Dolayısı ile bundandır ki diz kapağındaki motifi görünce “Bu, Balmain” diyoruz.Bundandır ki geniş yaka bir ceket gördüğümüzde “Bu, Tom Ford” diyoruz.

Evet,fazlasıyla seviyoruz ve saygı duyuyoruz ancak, birde senaryonun diğer tarafında başka bir oyun var ki çok hoşumuza giden.

Mesela bazen farklı markalar arıyor gözlerimiz, mesela şimdilerdeki Amiri gibi, Amerika’ da adından söz ettirmeye hatta New York’un çok bütçeli moda destinasyonları yani büyük katlı mağazacılık mağazaları bu markanın ürünlerini bulundurmak için büyük bir çaba içerisindeler bile.
Hangimiz daha fazla ürün bulundururuz diye.

Kendine ait bir çizgisi, kendine ait duruşu, kimseyi kopyalamayışı ki en önemlisi bu, markayı çok kısa sayılacak bir zamanda çok iyi bir noktaya getirdi.

Markanın kurucusu Mike Amiri, Amerikalı olup, güzel işlere imza atmakla beraber, New York ve Hollywood sosyetesinin ürünlerini tercih etmesiyle adından söz ettirdi bile.

Dolayısı ile henüz fazla keşfedilmemiş ve popülaritesini yitirmemişken, HadiGiydir aracılığıyla paylaşmak istedim siz değerli ziyaretcilerimizle

#modasizleolsun

Ferhat KIZILÖZ

Yorumlar (0)

Yorum ya da Soru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*