Miguel Antoinne

Miguel Antoinne
November 6, 2016 Ferhat
In Uncategorized

Bazen hepimiz çok sevdiğimiz markalara biraz ara vermek isteriz, küçük farklılıklar ,kalıplar, dizaynlar itiraf edin herzaman işe yarar.
Ancak bunu yapmak isterken,isteriz ki bizi de yansıtsın,üstümüze otursun şık dursun, farklı olsun.Kasım blogumuzda sizlere Amerika’lıların deyimiyle “brand new” bir marka ile gelmek istedik.Evet bu marka yeni ve cizgisi fütiristik bir marka.
Biraz Rick Owens çizgileri seziyorum derken kıvrak bir zekayla manevra yapan bir marka. Ayrıca SoHo da olmalarına rağmen abartmış rakamlarla gelmiyorlar ziyaretçilerine.
SoHo her zaman tasarım ürünlerin, farklı çizgilerin buluştuğu bir gezegen, dolayısı ile dünya markası dahi olsa (Prada-Chanel-Louis Vouitton)koleksiyonuna insanları mutlaka buraya getirecek bir kaç ürün eklemek zorunda.Eğer Hawaii desen gömlek koleksiyounu mevcut ise Prada’da o sezon, Midtown Manhattan mağazalarında 3 seçenek var ise SoHo mağazasında 3’den çok seçenek olmalı.Kısaca söylemek gerekirse farklı olmalısınızdır eğer burada mağazanız varsa ,ya koleksiyonunuzla ya butik içi tasarımınızla.
Miguelle Antoinne’de buna uyarak, başarmış koleksiyonuna yansıtmayı farklılığını.
Mutlaka gözatın, bir isteğiniz olursa HadiGiydir göndersin.
#modasizleolsun

Yorumlar (0)

Yorum ya da Soru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*